O mně

Jak už napovídá samotný název mého webu, jsem stále ještě mladý člověk, který žije v Teplicích. Ačkoliv mnoho lidí život v tomto městě odsuzuje kvůli mnohým problémům, já mohu narovinu říci, že jsem zde spokojen. Nic mi nechybí a zároveň mohu objektivně říci, že lidí i jeho obyvatelé jdou stále kupředu. Již nefrčí ono maloměšťáctví, jelikož mnoho lidí se snaží žít moderní a spokojený život – a to včetně mě. A právě to byla ta hlavní motivace, proč jsem se rozhodl založit daný magazín. Chci psát se vším, co s moderním životem souvisí. A právě život ve městech je určitě jedním z trendů poslední doby. I já v něm žiji a tak vím, co vše může město nabídnout.

Co se ode mě dozvíte?

Dá se říci, že vše, co se moderního života týká. Lehce se dotknu oblasti bydlení a života jako takového, zmíním se o oblasti zdraví, ale stejně tak nezapomenu na možnosti kulturního života a trávení volného času. Ne vždy ale musí být kvalita života závislá na financích, a tak této sekci také bude věnovat dostatek času – třeba s ohledem na to, jak ušetřit. A jelikož nikdo z nás nechce mít omezený rozhled, zaměřím se také na moderní trendy spojené s lidským životem, které jsou patrné ve světě – a to nejenom v Evropě, ale třeba i za velkou louží. To vše vás v rámci mého magazínu čeká.

Zkuste mladý a svěží pohled

A pokud si říkáte, že můj mladší věk může být problémem, rozhodně si to nemyslím. Právě můj nižší věk může velmi dobře poodkrývat různé pohledy, může vykrystalizovat v nové názory a může samozřejmě být hnacím motorem i pro mnoho ostatních lidí, kteří touží po tom změnit svůj život. A to tak, že ho budou žít nyní – tedy v přítomnosti a obklopeni moderním světem a stejně smýšlejícími lidmi. Takto si ho představuji já.